top of page
IMG_7689.jpeg

KAS MĒS ESAM?

 

Mēs esam uzņēmums, kas priecē jēkabpiliešu un Jēkabpils viesu sirdis ar gardām picām, jo kā zināms, paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks. Mēs gatavojam un piedāvājam vairāk kā 30 veidu picas, kā arī radošā atmosfērā labi pavadītu laiku. Paveroties apkārt varam atzīt, ka esam Vecpilsētas laukuma burvības ieskauti, atrodoties pāris soļu attālumā no vēsturiskā Jēkabpils mantojuma.

KO MĒS DARĀM?

 

Mēs esam picu meistari, kuri specializējas tikai uz gardu picu pagatavošanu, tāpēc esam vienīgā īstā picērija Cēsīs. Mēs rūpīgi atlasām izejvielas, kuras izmantojam cepšanā, neviena no sastāvdaļām nekad nav bijusi un nebūs saldēta. Mūsu arsenālā ir vairāk kā 30 dažādas picas, sākot no sulīga bekona, beidzot ar veģetāru dārzeņu picu, kas spēs apmierināt pat vislielākos gardēžus. Mūsu uzņēmuma lielākā vērtība ir mūsu klients, tāpēc mūsu atsaucīgais personāls atrod pieeju ikkatram ēst gribētājam. Rūpējoties par mūsu klientiem, ievērojam svarīgu uzņēmuma pamatprincipu – mājīgu atmosfēru radošā interjerā.

KUR PAĒST JĒKABPILĪ?

 

Jēkabpils ir īstā pilsēta cilvēkiem, kuri kvalitatīvu ēdienu, labu atpūtu un aktīvu dzīvesveidu. Saviem klientiem piedāvājam arī iespēju pasūtīt picu uz jebkuru vietu Jēkabpilī un tās apkārtnē, ļaujot viegli atelpot plītij un kastroļiem.

 

Ko Jūs teiktu par šādu piedāvājumu? Izbaudot aktīvu atpūtu Mežaparkā, ar draugiem sēžot uz dambja soliņa, vērojot saulrietu Daugavas krastā ar karstu picu rokās! Jēkabpils apkārtnē mēs Jums to varam piegādāt, kur vien Jums sirds kāro.

 

Tiekamies Jēkabpilī, Pasta 29?

DARBA LAIKS

11-22

11-22 

11-22 

11-22 

11-00 

11-00 

12-22 

P

O

T

C

Pk

Se

Sv

Atceries, ja Tev nav iespēju

atnākt pie mums, mēs varam aizbraukt pie Tevis! 

IZSALKUMA TĀLRUNIS

20606000

fons.png
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
bottom of page